Jak rozjaśnić zbyt ciemny podkład? NYX, Pro Foundation Mixer White - płynny pigment do mieszania z podkładem

Cześć! 
Znacie ten problem, kiedy kupujecie nowy podkład, dobieracie sobie odcień w drogerii i idealnie się stapia ze skórą, wracacie do domu pełne euforii i entuzjazmu, ze udało się trafić z kolorem podkładu, przysiadacie do makijażu i jest tragedia? Podkład za ciemny! I co teraz, podkład do kosza? O nie! Jest sposób na uratowanie zbyt ciemnego podkładu i dzisiaj właśnie parę słów o tym, jak to zrobić.
Zapraszam!
Firma NYX wyszła naprzeciw naszym wymaganiom i postanowiła spróbować sprostać  trudnemu zadaniu jakim jest rozjaśnienie zbyt ciemnego podkładu a także przyciemnienie zbyt jasnego.  Trzeba przyznać, że udało im się to doskonale i tych Mixerów nie może zabraknąć w kufrze wizażysty a nawet w kosmetyczce przeciętnej kobiety, której przynajmniej raz, zdarzyło się kupić podkład o nieodpowiednim dla siebie odcieniu.
Przyznam się bez bicia, że przy zakupie podkładów kilka razy zdarzyło mi się kupić nieodpowiedni odcień a przeważnie był to odcień zbyt jasny, bo ciągle miałam w głowie myśl, że jestem blada a idealnym odcieniem będzie każdy najjaśniejszy.  Teraz, kiedy moje doświadczenie i wiedza związana z kosmetykami jest o wiele większa , nie mam problemu z doborem koloru i sama sobie z tym radzę.
Zdarzył się jednak jeden ewenement, który notabene nie został wybrany przeze mnie! Znaczy sam podkład tak, ale z doborem odcienia zdałam się na profesjonalistkę i oddałam się w ręce Pani makijażystki. No i niestety był zbyt ciemny, długo leżał nieużywany, aż w końcu trafiłam na płynny pigment, który po zmieszaniu z podkładem da mi jaśniejszy odcień.
Pigment znajduje się w wygodnej, wąskiej, miękkiej tubce i jest to pojemność 30 ml tak jak w przypadku podkładów. Ja posiadam pigment w wersji czysto białej, a inne dostępne są na oficjalnej stronie NYX -> TUTAJ.  Jest dostępnych 6 wersji, tak, aby każdy trafił w swój idealny pigment. 
 Prawdę mówiąc, mixer posiada same zalety! Jest niesamowicie wydajny, niewielka kropla wystarczy, aby rozjaśnić np. jedną pompkę podkładu. Im więcej mixera, tym jaśniejszy będzie podkład - proste. Najważniejszą zaletą tego produktu jest fakt, iż poprzez dodanie go do podkładu, NIE ZMIENIA ON JEGO WŁAŚCIWOŚCI.  Jeśli chodzi o Double Wear, jak możecie zauważyć na zdjęciach poniżej, odcień się świetnie zmienił, podkład dalej ma  mocne krycie i wysoką trwałość.
Jest to produkt-gadżet kosmetyczny, który warto mieć!
Kupić możemy go online na stronie NYX w cenie 39 zł, lub w niektórych drogeriach internetowych, nawet o 10 zł mniej.


Znacie mixery od NYX? Używałyście? 

10 komentarzy:

 1. Dobrze wiedzieć na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzieś już o tym słyszałam i uważam, że jest to świetna alternatywa, gdy w okresie zimowym mamy ochotę sięgnąć po podkład, którego używałyśmy latem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam rozjaśniacz z Kobo, ale na wykończeniu i chyba kupię kolejne opakowanie jak spotkam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam słynnych mixerów od NYX ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezły wynalazek, warto go mieć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja do rozjaśniania podkładu stosuję produkt Makeup Revolution :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, to coś dla mnie - ja ciągle kupuję, nie wiedzieć czemu, za ciemne podkłady.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie bym go widziała w mojej kosmetyce.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Agata Tomalla , Blogger