Nowości czerwca - zakupy i współprace

Nowości czerwca - zakupy i współprace


I kolejny miesiąc znów upłynął w ekspresowym tempie. Zaczęły się wakacje, choć tylko w kalendarzu, bo pogoda za oknem dalej robi psikusy. U Was też tak chłodno i nieprzyjemnie? 
Znów się troszkę nazbierało u mnie nowości, wiec z przyjemnością Wam je pokażę :)Shinybox: Birthday Edition - czerwiec 2015

Shinybox: Birthday Edition - czerwiec 2015


Na czerwcową edycję pudełka Shinybox czekało wielu! Dlaczego? Bo w czerwcu Shiny obchodzi swoje 3 urodziny i pudełko miało być wyjątkowe! Pojawiało się jak co miesiąc kilka podpowiedzi co do zawartości tego pudełka, jednak już nie mogłam się doczekać gdy wpadnie w moje ręce! Wczoraj przyniósł mi je kurier a dziś je Wam pokażę! Zapraszam ;)

Shinybox: Birthday Edition - czerwiec 2015Wibo, Fixing Powder, Półtransparentny puder matujący

Wibo, Fixing Powder, Półtransparentny puder matujący


Za oknem pogoda coraz lepsza! Dużo słoneczka dzięki czemu nasz makijaż nie musi a nawet nie powinien być taki ciężki jaki jest jesienią czy zimą.  Ja mimo, że moja cera nie jest idealna i mam trochę do zakrycia, to latem staram się, aby ten makijaż był lżejszy. Na promocji w Rossmannie skusiłam się na póltransparentny puder z Wibo. Bardzo lubię takie pudry i chciałam przekonać się, czy ten również mnie usatysfakcjonuje. Zapraszam :) 


Wibo, Fixing Powder, Półtransparentny puder matujący 


Mój sposób na czyste pędzle - Brushegg + szampon Babydream

Mój sposób na czyste pędzle - Brushegg + szampon Babydream


Odkąd prowadzę bloga, zapas moich pędzli bardzo się powiększył a tak naprawdę to się.. stworzył. Miałam jedynie jeden pędzelek do pudru kupiony w jakimś sklepiku. Teraz po prawie dwóch latach używania arsenału pędzli, nie wiem jak wcześniej radziłam sobie bez nich. Jako pierwsze w ręce wpadł mi zestaw bambusowych pędzli z RoseWholeSale, z którego jestem zadowolona do tej pory! Jedyne pędzle jakich kompletnie nie używam, to te do makijażu oczu, bo zwyczajnie ich nie maluje. Nigdy nie lubiłam, nie umiałam i nie miałam potrzeby malowania oczu. Po jakimś czasie kolekcja zaczęła się poszerzać o pędzle Hakuro. Zaczęłam od pędzla H50s do pokładu i stopniowo przybywały następne. Zasadnicza kwestią jest dbałość o czystość pędzli. Jakiś czas temu, nabawiłam się mało przyjemnej choroby skóry i higiena  w tej kwestii to priorytet. Pędzle myje przeważnie co dwa dni. Najczęściej myję pędzel do podkładu, bo on jest używany najczęściej. 
W dzisiejszej notce, chciałabym Wam pokazać jakim sposobem czyszczę mój zbiór, którego używam praktycznie codziennie. Zapraszam :) Lovely, Silver Highlighter, rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu

Lovely, Silver Highlighter, rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu


Bardzo Was przepraszam za moją tygodniową nieobecność, ale przez długi weekend mało mnie było w domu, było dużo wyjazdów, spotkań rodzinnych a ja zbierałam siły na walkę z licencjatem. Już praktycznie ostatnie dni i wreszcie będzie koniec! Mam nadzieję, że wtedy będę miała więcej czasu na bloga! 
Dzisiaj kilka słów o już dość dobrze znanym rozświetlaczu firmy Lovely, wersja Silver. 
Zapraszam :) 


Lovely, Silver Highlighter, rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu Majowe nowości w kosmetyczce

Majowe nowości w kosmetyczce


Dawno nie pokazywałam nowości. Tak często coś kupowałam, zamawiałam a jak przyszło co do czego, to wcale nie ma tego tak dużo. Cieszę się, że każda kupiona rzecz jest przemyślana, sprawdzona, choć wiele z nich mam po raz pierwszy to już chyba wyrosłam z kupowania wszystkiego jak leci. Jesteście ciekawi co mi przybyło w maju? Zapraszam :) Copyright © 2016 Agata Tomalla , Blogger