Wygładzająca 2 minutowa maska do włosów Pantene.


Na poczatku, wszystkim kobietkom wszystkiego najlepszego w dniu Naszego święta! Zeby faceci doceniali nas nie tylko tego dnia, ale przez cały rok! Dzisiaj post na szybko, bo za godzinę mam mieć gości.
Parę słów o pewnej masce do włosów.

Wygładzająca 2 minutowa maska do włosów Pantene. 


Co mówi producent? 
Intensywnie wyładza Twoje włosy prze cały dzień. Maska ma za zadanie właśnie wygładzić włosy w taki sposób, by się nie puszyły, nie elektryzowały i łatwo układaly.

Sposób użycia wg producenta:
Należy nanieść maskę na umyte, wilgotne włosy zaczynajac od końcówek (bardzo ważne!), wmasowac i pozostawić na 2 minuty a następnie spłukac najlepiej chłodną wodą. Ja na ogół zostawiam ją troszkę dłuzej. 


Moja opinia:
Jest to moja druga maska z tej serii. Wcześniejszą miałam do włosów farbowanych i tamta była o wiele lepsza. W zasadzie większość rzeczy pozostaje niezmienna z tamtą maską, choć jednak ta trochę się wyróżnia, niestety w tym negatywnym swietle, bynajmniej u mnie. W zasadzie to pomyliłam maski chyba, bo szukałam regenrujacej, a z tego co widziałam w Interencie, kolory opakowań są podobne jak nie identyczne. Maska bardzo ładnie pachnie, lubię jej konstytencję, niestety przy długich włosach jest ona mało wydajna. Mi starczyła chyba na 3 tygodnie max. Po użyciu tej maski miałam okropne problemy z rozczesywaniem włosów, nie wiem w sumie czy to jej wina czy może moich włosów, ale to była udręka. Miała wygładzać, czyli łatwe rozczesanie rozumie się samo przez siebie. A tu niestety wypadła kiepsko. Ale owszem, wygładziła włosy i przez pare godzin były sypkie i lśniace, ale potem miałam wrażenie, że zaczęły się zwyczajnie przetłuszczać.  Cena tej maski to znowu kwestia sporna, w różnych drogeriach są inne ceny czy te podstawowe czy promocyjne. Zalety:
- piękny zapach
- opakowanie (zaczęło mi się podobać)
- włosy się nie puszą
- dobra konsytencja 
- cena ? (ja kupiłam na promocji za 11zł)Wady:
- utrudniła mi rozczesywanie włosów
- efekt wygładzenia jest chwilowy
- sprawia, ze włosy się przetłuszczają
- mała wydajność


Ocena:
2.5/5

Czy kupię ponownie? Raczej wątpie, trochę mnie ta maska zawiodła.. Na szczęście została już zdenkowana.
A Wy miałyście tą maskę? Może Wam posłużyła? 

1 komentarz:

  1. Ja znów tą maskę pokochałam a raczej moje włosy. Dziwne że tylko na 3 tygodnie ci starczyła. Maskę powinno się nakładać co jakiś czas bo to jest wiadomą sprawą że przy częstym nakładaniu włosy będą się przetłuszczać i będą obciążone :-/
    U mnie spisała i spisuje się dobrze. Zapraszam cię do poczytania mojego artykułu o porowatości włosa :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Agata Tomalla , Blogger