Zabawa pytaniowa! ;)


Hej hej ;) Zostałam 'nominowana' do odpowiedzenia na zadane pytania przez ( http://land-of-bliss.blogspot.com/  oraz http://holdwind-stuff.blogspot.com/). Pytań od Pauli jest 5 a od Holdwind 11. Postanowiłam je połączyć. 

Przedstawiam Wam  pytania pierwszej z dziewczyn wraz z moimi odpowiedziami :) 

1. Dowiedziałaś się że jutro znikniesz , na zawsze , co robisz ? Jak wykorzystasz ostatnie 24 godziny swojego życia ?
24 godziny. Brzmi przerażająco, niby tak dużo, a jednak tak mało by załatwić ostatnie sprawy. Pierwsze co bym zrobiła, to podziękowała rodzicom za trud wychowania, za wszystko co mam dzięki nim. Potem bym udała się do mojej jedynej żyjącej babci, z którą się niestety nie odzywam, by być może ją przeprosić i wyznać, że ją kocham. Zostało jeszcze 12 godzin. Cholera za mało! Pędzę do przyjaciółki, podziękować za wszystko, przeprosić za złe dni, a ostatnie godziny pragnęłabym spędzić w ramionach Ukochanego. Na nim kończy się mój świat.  

2. Dostajesz 3 paczuszki , malutkie niepozorne paczuszki , w pierwszej znajduje się migdałek miłości , w drugiej zielony kamyczek zdrowia a w trzecim czerwona kulka bogactwa . Możesz wybrać tylko jedną paczuszkę , która to będzie ?? I dlaczego akurat ta?
Migdałek miłości? Zdecydowanie nie. Być może jeszcze 3 lata temu wzięłabym ja bez zastanowienia, jednak teraz jej nie potrzebuję, mam miłość swojego życia. Kulka bogactwa? Pieniądze szczęścia nie dają, ale jakby nie patrzeć trochę ułatwiają to życie, ale jednak gdyby nie kamyczek zdrowia, nic by się nie dało rady osiągnąć. Zdrowie jest najważniejsze. Sama jestem chorowitą istotą, więc gdybym miała możliwość wyboru, zdrowie ponad wszystko. 

3. Przechadzasz się ruchliwą ulicą Londynu , mijasz masę ludzi , którzy wszędzie się spieszą , rozmawiają przez telefony , biegną na autobus , kłócą się , przytulają . Idziesz sama , zauważasz płaczącą kobietę / mężczyznę . Co zrobisz ? Miniesz ją , tak jak masa bezkształtnego społeczeństwa ? Czy może zrobisz krok w jej kierunku ?
Z reguły jestem osobą bardzo odważną i nie boję się kontaktów z ludźmi. Gdybym zobaczyła osobę w stanie rozpaczy, najpierw bym 'wybadała' jaką jest osobą, czy aby nie zrobi mi krzywdy, tym, ze do niej podejdę, ale owszem, podeszłabym i zapytała czy nie potrzebuje jakiejś pomocy.

4. Umówiłaś się na randkę z wymarzonym mężczyzną ! Ale przecież nie może być zbyt łatwo , uciekł Ci autobus , złapałaś drugi , w trakcie zauwazyłaś że złamałaś paznokcia i zdarł Ci się lakier z paru pozostałych . Gdy biegłaś do kolejnego autobusu nadłamałaś obcas , a podczas wysiadania porwałaś rączkę od torebki . Ups i co teraz ?
Z wymarzonym mężczyzną powiadasz?Mam swojego wymarzonego. I znając mój pogięty charakter śmiałabym się z tego co mi się wydarzyło, ale uznałabym to za znak, że ten facet to jednak nie jest ten wymarzony :) znaki na ziemi i na niebie mówiły same przez siebie. 

5.Umiesz walczyć o to co kochasz ? 

Oczywiście, że tak. Tylko tym, ze potrafimy walczyć, pokazujemy jak bardzo jesteśmy zaangażowani. Bo przecież nie dla wszystkich jesteśmy w stanie ukraść gwiazdkę z nieba. 


Drugi zestaw pytań:
1. Masz zwierzątko ? Jakie? :)
Mam 12 kotków :D
2. Ulubiony kolor?
Różowy i miętowy. 
3. Co lubisz robić?
Pozować do zdjęć, czytać książki i słuchać muzyki.
4. Jak długo masz bloga?
Niecały miesiąc.
5. Twoje marzenie to?
Wyjść za mąż za mojego obecnego faceta. 
6. Masz hobby ?
Poezja.
7. W której jesteś klasie/ roku ?
2 rok pedagogiki. 
8. Planujesz przyszłość?
Jasne, że tak. Lubię pomarzyć.
9. Co lubisz jeść?
Mamine jedzonko!
10. Uprawiasz jakiś sport?
Jeżdżę na rowerze. 
11. Ulubiona pora roku ?
Wiosna ;)

Nominuję następujące blogi:

Również stosuję wersję skrócą, tak jak Paula ;) 
Tak więc, moje pytania:

1. Gdybyś miała wybrać jedno miejsce, w którym miałabyś spędzić miesiąc, co by to było?
2. Dowiadujesz się, że jutro wyjeżdżasz, ale nie wiesz gdzie, nie wiesz na ile i nie wiesz z kim. Wiesz tylko jedno, Twój bagaż nie może przekroczyć wagi 2kg. Co zabierasz?  Bikini czy może jednak futerko? 
3. Pewnego dnia, sprawdzasz stan konta, a tam nie wiadomo skąd 1 000 000 złotych. Co z zrobisz z tymi pieniędzmi?
4. Gdybyś miała wybierać (oby nie!) miedzy przyjaciółką a facetem, co byś wybrała?
5. Zrobiłaś kiedyś coś głupiego z miłości?

Osoby, które nominowałam, odpowiadają na moje pytania i nominują kolejne 5 blogów( lub więcej) do odpowiedzenia na ich własne pytania. 
Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi! :) 
Jeśli ktoś poza nominowanymi ma ochotę odpowiedzieć na te pytania to bardzo proszę! Chętnie przeczytam :)  

Całuję! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Agata Tomalla , Blogger